تبلیغات
| پایگاه مهدویت و دشمن شناسی | .:.ظهور نزدیك است.:.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 6 دی 1389
اساسا هالیوود تحت سلطه صهیونیست های فراماسون است که بر اساس فیلم ها تفکر و دید مردم جهان را شکل می دهند .اخیرا در فیلم ۲۰۱۲ بر این تاکید شده که عمر جهان رو به پایان هست و این فیلم هر فرد غیر معتقد به خدا یا فرد بی اطلاعی را متزلزل میکند و انگیزه وی را برای ادامه زندگی کم میکند .اما چیزی که در هالیوود این دهه بیشتر به چشم میخورد گمانه زنی هایی چون نبود خدای یکتا، پایان جهان، نجات بشر به دست آمرکا و … هست.

در ۳ فیلمی که نفد آن ها به شکل مختصر ارائه میشود این معیار ها دیده میشود .فیلم هایی که نفد آن ها را در ادامه مطلب خواهید دید بدین شرح است :

The book of Eli ، Percy Jakson ، Clash of the Titans.

فیلم The book of Eli با بازی دنزل واشنگتن در نقش ای لای. ماجرای این فیلم این است که فردی سیاه پوست در راه انتقال آخرین انجیل روی کره زمین است تا آن را به سرزمین موعود برساند . شخصیت اصلی این فیلم که نامش "ای لای" است حدود 30 سال است که در طی راهی است تا ماموریتش را که خدا در رویا ها یه او اهام کرده است به انجام برساند .

وی در رویاهایش شنیده بود که باید آخرین انجیل روی زمین را( که مردم تمام انجیل ها را بعد از جنگی جهانی سوزانده اند و علت جنگ را این کتاب دانسته اند ) به سرزمین موعود که غرب(آمریکا) هست برساند. چرا که در رویاها شنیده بود که مردم غرب آن کتاب را گسترش( چاپ و نشر) میکنند.

(تکمیلی در تاریخ 1389/04/18 فقط مطلب رنگی )

"درست در دقیقه 11 این فیلم(توجه داشته باشید 11 عدد ماسون هاست) با آهنگ روی متن، تصویر به سمت  خورشید کشیده میشود. و درست در سکانس پایانی این فیلم، مانند کارتون لاکی لوک یا لوک خوشانس، تصویر بر روی خورشید کشیده میشود که فردی در حال رفتن به آن است .

این در واقع یعنی تبلیغ اهداف صهیونیست های ماسونی بدیدن ترتیب که در تورات آمده که رفتن به سوی خورشید یعنی رفتن به سوی سرزمین موعود . که -همان طور که اشاره شد- این معیار در برخی از کاروتون ها و فیلم ها از جمله لوک خوشانس در پایان هر قسمت دیده میشود.

مطلب دیگری که در این فیلم مشهود است؛ رویت علامیتی است که شبیه به ایکس(X) است که این هم از علایم ماسون ها و شیطان پرستان است. در قسمتی از فیلم که "ایلای" تیر میخورد؛ تصویر به سوی آسمان میرود و در حالی که در هوا ابر های باران زا نیست؛ رعدی به شکل ایکس نمایان میشود که شاید میخواهد نشان دهد که خدا ی او همیشه نگران و حافظ اوست که وجود خود را با این علامت نشان میدهد . البته این علامت در جاهای دیگری از فیلم نیز نمایان است .

ادامه نقد از وبسایت وعده صادق:


ای لای جلوه بارز «نبی» در اعتقاد مورمون‌هاست. جالب اینكه مورمون‌ها معتقدند صهیون و اورشلیم جدید در قاره آمریكا بنا می‌شود و در طول فیلم نیز، ای لای برای اتمام مأموریت خود، قصد رسیدن به غرب را دارد و هنگامی كه او در نمایی در كنار پل معروف «گلدن گیت» در ایالت كالیفرنیا تصویر می‌شود، می‌فهمیم كه منظور وی از غرب، همان آمریكا است. 
یكی دیگر از مواردی كه دلیلی بر وجود عقاید مورمون‌ها در فیلم است، همین حضور الی در جنوب آمریكاست. زیرا مورمون‌ها معتقدند اولین مهاجرت به آمریكا پس از سقوط شهر بابل صورت گرفته است و در طی این مهاجرت، عده‌ای پس از عبور از اقیانوس اطلس به جنوب آمریكا رسیده‌اند. جالب اینكه پل گلدن گیت نیز در جنوب شرقی آمریكا و با فاصله كمی از ایالت یوتا و شهر سالت‌لیك‌سیتی (مركز كلیسای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان) قرار دارد.
ناگفته نماند كتاب مقدس مورمون‌ها، مملو از اشتباهات تاریخی و متضاد با شواهد علمی است و در سكانس پایانی فیلم، نتیجه زحمات ای لای با عنوان انجیل نسخه جیمزشاه (King Jams) به چاپ می‌رسد. انجیل جیمز شاه به نسخه «معیار» مشهور است و معتبرترین اناجیل قلمداد می‌شود. حتی حدود 25 هزار واژه كتاب مورمون (كه ادعا می‌شود اصل آن در سال 428 میلادی نوشته شده است) از ترجمه انگلیسی انجیل جیمزشاه كه در سال 1611 میلادی به چاپ رسیده، برداشته شده است.برای دیدن نقد کامل این جا کلیک کنید .


  


دو فیلم Percy Jakson ، Clash of the Titans که داستان های تقریبا یکسانی دارند؛ بر بودن چند خدا و عدم خدای یکتا و قادر تکیه دارند.

ماجرای فیلم که از یک افسانه نسبتا قدیمی است؛ بر نبود خدای قادر تاکید دارد به طوری که در فیلم Percy Jakson نشان داده میشود که خدا آنقدر ضعیف است که پسرش که خداو انسان است؛ یکی از قدرت های او که برق یا آذرخش است را دزدیده و طی همین توطئه میان خدا ها جنگ میشود و قرار است پادشاه خدایان(!) از پادشاهی برکنار شود.

یا در فیلم Clash of the Titans نشان داده میشود که خدای تاریکی ها علیه دیگر پادشاهان توطئه میکند و آنقدر ناتوان است که یک انسان به نام پرسیوس (که در فیلم بالا نامش پرسی است ) به راحتی آن را شکست میدهد. همچنین در این فیلم بارها تکیه میشود که خدا به عبادت انسانیان نیاز دارد . در یکی از سکانس ها خدایی که انسان ها را آفریده خطاب به یک خدای دیگر میگوید که من نمیتوان انسان ها را نابود کنم چرا که به عبادتشان نیاز دارم . حتی در این فیلم خدا بودن یک مقام اکتسابی معرفی میشود به طوری که یکی از شخصیت های این فیلم میگوید زمانی به من پیشنهاد خدا بودن شد که من آن را رد کردم(!).

خدایان این فیلم ها آنقدر ناتوان، نادان، و ضعیف اند که از خوشان هم نمیتوانند دفاع کنند و انسان ها آن ها را شکست میدند. رواج بت پرستی به شیوه ی جدید از جمله پیامد های این گونه فیلم ها اند. که مردم بی اطلاع غربی بی آنکه متوجه بشوند؛ در حال زندگی در دام شیاطین فراماسون لاییک اند.

این فیلم ها حتی از علامت ها فراماسون ها هم بهره برده اند به عنوان مثال در فیلم  Percy Jakson به روشنی عدد 33 و ضریب ها عدد 11 به چشم میخورد .

با این اوصاف هالوود چیزی جز سلاحی برای قدرت مند نشان دادن جهان سکولار از جمله آمرکا نیست . هرچند که این فیلم ها به ظاهر برای سرگرمی و لذت انسان ها ساخته شده اند؛ امّا چیزی که در آن شک نیست نفوذ گسترده فراماسون ها در هالیوود است که آنان حتی در طراحی صحنه و فیلم نامه و نوع کارگردانی هم دخالت دارند.
طبقه بندی: مقالات، 
برچسب ها: The book of Eli، Percy Jakson، Clash of the Titans.، بررسی فیلم، فیلم آخرالزمانی، نقد فیلم، سینمای هایوود،
ارسال توسط محمد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
در خودسازی برای ظهور چه كار كرده اید؟پیوند های روزانه
مترجم سایت
امکانات جانبی
لینك ها
abzarak.com

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس