تبلیغات
| پایگاه مهدویت و دشمن شناسی | .:.ظهور نزدیك است.:.


فراماسونری مکتبی است که به شدت نماد گرایی میکند . در مطالب قبلی تبیین شد که چرا آنان امروزه در حال نماد گرایی هستند و این که چرا باید نماد های آنان را بشناسیم . 

اما سوال اصلی اینجاست که تحلیل فراماسونری به وسیله نماد هایشان موجب تبلیغ آنان میشود آیا موجب میشود که با این کار افراد به سمت فراماسونری کشیده شوند ؟ پاسخ هم مثبت است و هم منفی . نظام سلطه که امروزه به اسم خاص به آن فراماسونری میگویند؛ دقیقا مانند یک چاقو عمل میکند. اگر این چاقو را به دست فردی بی اطلاع (محقق ناآگاه ) بدهند؛ ممکن است به خود و دیگران صدمه بزند . اما اگر آن را به فردی آگاه (محقق فراماسونری آگاه ) بدهند؛ از آن استفاده درست میکند و خطر های چاقو را نیز به دیگران گوشزد میکند . 

اما چگونه باید از فراماسونری صحبت شود تا تبلیغ این مکتب شیطانی نشود ؟

این سوال همیشه برای محققان این مکتب مطرح بوده که چگونه بیان کنیم تا به هدفمان که همان شناخت دجّال آخرالزمان است؛ برسیم . آیا اصلا نشان دادن نماد های فراماسونری برای شناخت آن، موجب کشیده شدن افراد به آن میشود ؟.

تنها راهکار موجود در این میان شناخت کامل این مکتب است . محقق باید به وسیله شناخت توضیحات جامعی برای مصادیق هر نماد بنویسد . برای مثال به این چند خط توجه کنید : 

«گوشه ای از مطلب "رد پای فراماسون ها در ایران و جهان (قسمت 6)" »

" این تصویر، محافظ های اطراف خانه ای را نشان میدهد که در برخی از جاهایش یک آبلیسک (Obelisk) دیده میشود . نکته مهم درمورد این مطلب اینه که هیچ جوری نمیتونیم آبلیسک (Obelisk) بودن این بنا رو کتمان کنیم اما نکته اینجاست که مسلما این فردی که این آبلیسک (Obelisk) رو برای خونش بکار برده هرگز نمیدونسه معنی اون چیه. و چون این بنا رو در فیلم های غربی و در جاهای دیگه دیده، ضمیر ناخودآگاهش بیشتر تمایل داشته که از این گارد ریل استفاده کنه. بنابر این خود فرد فراماسون نیست . اما بنایی که به کار برده ماسونی است .".

تصویر فوق یکی از مصادیق نماد آبلیسک (Obelisk) است . اگر این جا گمان کنیم که سازنده، استفاده کننده فراماسون هستند به اشتباه بزرگی دچار شده ایم. در ثانی باید برای هر مصداق دلیل قانع کننده ای بگوییم تا فرد خواننده از ریشه این نماد آگاه شود .مثلا همین نماد آبلیسک (Obelisk)، آلت تناسلی یکی از اسطوره های مصر باستان، به نام اسیریس (Osiris) است که امروزه در تمام نقاط دنیا دیده میشود. و همین نماد یکی از نماد های شیطانی در مکتب فراماسونری است. 

با این تحلیل اگر برای هر نماد تحلیل جامعی آورده شود از انحراف خواننده جلوگیری میشود . 

یکی دیگر از تاملاتی که باید در این مکتب بشود این است که نباید مسحور فراماسونری و نمادبازی شویم. نباید پیدا کردن نماد ها در جای جای فضا ها ( مانند کارتون ها، فیلم ها، معماری شهری، و ...) برای محقق به یک سرگرمی تبدیل شود چرا که این عمل موجب فرو رفتن محقق به پیدا کردن نماد ها میشود و از اصل ماجرا و برنامه هایی که نظام سلطه برای جهانیان ریخته است؛ غافل میماند . 

در همین راستا یکی از محققان فراماسونری (آقای علی اکبر رائفی پور . وبلاگ ایشان antisemitism.blogfa.com) تبیین کرده بود که ماسون ها از سال 2007 به بعد در پی انتشار برخی راز ها و اسرار خودشان کرده اند تا به  هدفشان که فروبردن مردم در نمادبازی هست؛ دامن بزنند .

اما نکته ای هم در این سال وجود دارد. سال 2007 سالی است که قرار بود به قول خودشان مسیح( مسیح دروغین/دجّال/ضد مسیح) ظهور کند اما اتفاقاتی در این سال می افتد که همه تلاش هایشان برای آماده سازی حکومت شیطان بی نتیجه میماند و پروژه به سال 2012 منقل میشود .و البته شاید بروز دادن برخی از اسرار و رموزشان برای انحراف ذهن ها از شکست پروژه شیطانیشان باشد به طوری که افراد ذهنشان از شکست پروزه شیطانی به پیدا کردن نماد ها سوق داده میشود. 


اما مطلب بسیار مهم دیگری که  وبلاگ نویسان فارسی زبان باید در این شرایط، به آن توجه کنند این است که  امروزه حکومت دجّال (نظام سلطه/ فراماسونری) در پی مقابله با دولت های مخالف خود است . و از هر راه و چاهی میخواهد حکومت های مقابل خود را نابود سازد . یکی از حکومت هایی که همواره مقابل دجال آخرالزمان ایستاده حکومت جمهوری اسلامی ایران ، است که همواره مقابل این شیاطین ایستاده است . 

در مقاله ای در آینده نشان میدهیم که حکومتمان زمینه ساز ظهور امام مهدی( عج) است و به زودی نظام سلطه را در هم خواهد شکست. اما در آن طرف ماجرا نظام سلطه هم دست روی دست نگذاشته و در پی نابودی حکومت های مقاومت برآمده است. برای این کار آنان سعی بر این دارند که حکومت ما را فراماسونری جلوه دهند و ابراز کنند که اساس تشکیل حکومت ایران بر مبنای فراماسونری بوده . 

پروتکل یهود : 

یکی از پروتکل های یهود (شاید پروتکل 24) تبیین کرده که برای آن که حکومت بر مردم جهان را در دست بگیریم باید جهان را دو قطبی کینم تا عده ای در قطب 1 قرار بگیرند و عده ای دیگر در قطب 2 . و از همه مهم تر این که ما باید هر دو قطب را در دست داشته باشیم. به عبارت دیگر تز و آنتی تز متعلق به خودمان باشد و در ظاهر این دو قطب مخالف هم باشند . نمونه کوچک این عمل 2 قطب، دموکرات و جمهوری خواه در ایالات متحده آمریکاست که در ظاهر مخالف هم اند و یقینا در باطن از یک نظام مخفی (دولت سایه) هدایت میشوند .( بسیار جالب است که مردم فهیم ایران هم در نظر سنجی که اخیرا گرفته شده است در سوال 3 همین عقیده را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این نظرسنجی اینجا کلیک کنید . )

 این شیاطین هنگامی که دیدند نمیتوانند با نیروی نظامی، راهکار های دموکراتیک(مثل راهکار معروف چماق و هویج)و حتی انقلاب مخملی جلوی نظام اسلامیمان را بگیرند؛ راهکار جنگ نرم (soft war) را در دستور کار خود قرار دادند . یکی از بند های این جنگ نرم در قبال ایران، فراماسون نشان دادن نظام کنونی ایران است . به طوری که به هر نحوی که شده میخواهند سران سیاسی ما را فراماسون جلوه دهند . به عنوان مثال : 

1- آنان (فراماسون ها) می گویند امام خمینی (ره)، یک فراماسون بوده چرا که زمان ورود وی به ایران 9:33 دقیقه بوده است . و چون ایشان ماسون بوده بنابر این خواسته که عدد 33 که از اصلی ترین اعداد ماست (فراماسون ها) را به کار ببرد . اما حقیقت چیز دیگری است امام خمینی (ره) در ساعت 9:27 دقیقه وارد ایران شده و آنان این دروغ را اینقدر گفته اند که الان مردم گمان میکنند که ساعت ورود 9:33 دقیقه بوده است . 

2- چندی پیش یهودی بودن رئیس جمهور (آقای احمدی نژاد ) را مطرح کرده بودند و میخواستند بگویند که ایشان هم یک فراماسون است که باز هم دروغ آنان مشخص شد . 

3- امروزه آنان با دست اندازی برخی از نماد های خود را در معماری شهری ایران به کار برده اند و میخواهند این طور القا کنند که این نماد ها از طرف حکومت ایران در معماری شهری قرار گرفت است.به عنوان مثال به این تصویر نگاه کنید : 


"شکل بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی از بالا که به شکل نماد اصلی فراماسونری است و مشهود بودین دیگر نماد ها در این ساختمان از جمله تعداد پنجره ها که 13 عدد میباشد و مجموع آن ها 33 عدد"

اما نکته اینجاست که  نقشه این ساختمان قبل از انقلاب توسط (اگر اشتباه نشود)فرانسوی ها طراحی شده ولی با غفلت تمام در زمان عده ای در دوره انقلابمان ساخته شد. آنان میخواهند ابراز کنند چون حکومت ایران ماسون است بنابر این مجلسش را این گونه طراحی کرده در صورتی که این طور نیست نقشه قبل از انقلاب توسط خود همین ماسون های شیطان پرست طراحی شده است.  


 این هم یکی دیگر از دروغ ها و توطئه های این فراماسون های شیطان پرست است که این گونه میخواهند بگویند حکوکت ایران ماسون است تا به هدفشان برسند . هدف آنان چیست ؟ همان طور که اشاره شد در یکی از پروتکل های یهود میگوید تز و آنتی تز از آن ما باید باشد . بنابراین اگر آنتی تز که حکومت ایران است را ماسون نشان داده شود. مردم از این حکومت روی میگردانند و دیگر از آن حمایت نمیکنندو مامیتوانیم ایران را اشغال کنیم . 

ببنید واقعا یک محقق فراماسونری میتواند چه ضرری به کشورش بزند. خود نگارنده این مطلب شاهد بوده است که سایت های مخالف نظام چه سو استفاده هایی از چنین عکس هایی کرده اند . این توصیه را از ما داشته باشید و نگذارید که تحلیل فراماسونری با نماد ها منجر به تبلیغ آنان شود. 

منبع : http://www.neshaneproject.mihanblog.com/post/39
طبقه بندی: مقالات، 
برچسب ها: تبلیغ فراماسونری، ضد فراماسون، مبارزه با فراماسون، صحبت از فراماسون، نمادهای فراماسون، فراماسون ایران،
ارسال توسط محمد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
در خودسازی برای ظهور چه كار كرده اید؟پیوند های روزانه
مترجم سایت
امکانات جانبی
لینك ها
abzarak.com

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس