تبلیغات
| پایگاه مهدویت و دشمن شناسی | .:.ظهور نزدیك است.:.

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 19 آذر 1389

صندوق كلاریون تولیدكننده مستند جهاد سوم، در جدیدترین پروژه "ایران هراسی اتمی " با تلفیق دو واژه ایران و اورانیوم، مستند "ایرانیوم " را ساخته كه ایران را خطرناك‌ترین تهدید اتمی جهان معرفی كرده است.
به گزارش فارس، صندوق كلاریون تولیدكننده مستند جهاد سوم، در حال تولید یك مستد جدیدی است كه ایران را "تهدید هسته‌ای " معرفی كرده است.

در سایت این مستند ادعا شده است: از شروع انقلاب اسلامی در سال 1979 ایران دشمنی تمام عیاری را برای غرب به نمایش گذاشته و با ایدئولوژی افراطی خود بیشتر از 30 سال است كه جهان را تهدید می‌كندف ما معتقدیم كه این مستند مهمترین و به موقع‌ترین فیلمی است كه ما می‌توانیم درحال حاضر بسازیم.

تهیه كنندگان این مستند ادعا كرده اند: فیلم 45 دقیقه‌ای ما اصول انقلاب را توضیح می‌دهد و به صورت تصویری دشمنی و خشونت ابراز شده توسط رهبران ایران را به نمایش می‌گذارد، فیلم به طور مستند نیات سوء رفتاری رژیم نسبت به شهروندان را به ترتیب تاریخی شرح خواهد داد و استفاده رژیم از ترور در خارج برای تحمیل كردن ضربات مرگبار نسبت به دشمنان خود ساخته را به تصویر می‌كشد.

در این مستند كه دقیقاً با هدف ایران هراسی تهیه شده، ادعا شده است: اكنون 30 سال از شروع انقلاب ایران می‌گذرد و ایران در آستانه هسته‌ای شدن می‌باشد، بر اساس بعضی تخمین‌ها، ایران كمتر از یك سال دیگر تا تولید یك سلاح هسته‌ای فاصله دارد و شاید هم كمتر، ایران به طور نامتناقض سعی در پنهان كردن نیات و پیشرفتش در برنامه هسته‌ای‌ خود دارد و یك بازی محتاطانه و در عین حال تهاجمی و زیركانه را به صورت دیپلماسی فریبنده در دستور كار قرار داده است.

تهیه كنندگان مستند ایرانیوم همچنین مدعی شده‌اند: توسعه برنامه هسته‌ای ایران فقط به خطرات بزرگ قبلی ایران اضافه می‌كند، سناریوهای تهدیدات متعدد مطرح شده از طریق یك ایران هسته‌ای نیز كاملا واقعی و وحشت‌انگیز است، در تمام این مدت، قدرت‌های غربی و به ویژه آمریكا نسبت به مقاصد سوء رژیم ایران هشدار داده‌اند اما در عین حال بانك‌های غرب، شركت‌ها و حتی دولت‌ها به خاطر میادین نفتی و دیگر منافع اقتصادی از انقلاب ایران حمایت كردند.

همچنین تهیه كنندگان در سایت ایرانیوم ادعا كرده‌اند كه همه این مسائل دلایلی است كه باعث شده مذاكرات دیپلماتیك با ایران از سال 1979 شكست بخورد و احتمالاً باز هم شكست خواهد خورد.

تهیه كنندگان ادعا كردهاند: این فیلم یك سری پیشنهادات برای مقابله با این تهدید ارائه می‌كند، فیلم گروه‌های ذینفع و ذینفوذ و تصمیم گیرندگان آمریكا را مورد هدف قرار می‌دهد. بعد از دیدن فیلم، عموم مردم قادر خواهند بود كه ذات خطرناك تهدیدات را درك كنند و جنبشی كه هدفش جلوگیری از پیشرفت بیشتر نظام ایران و زرادخانه هسته‌ای این كشور است، تقویت شود.

در پایان این مستند ادعا شده است: با مداركی كه پشت ایدئولوژی اسلامی رهبران ایران است، "ایرانیوم " سناریوهایی را كه ممكن است در صورت هسته‌ای شدن این كشور تندرو با آن مواجه شویم را به تصویر می‌كشد و توضیح می‌دهد.

در این مستند با افرادی همچون "آر. جیمز وولسی "(R. James Woolsey) رئیس سابق سازمان اطلاعات مركزی(CIA، "الیوت انجل " (Eliot Engel) نماینده دموكرات در كنگره، "پرفسور برنارد لوئیس " (Bernard Lewis) از دانشگاه پرینستون، "سناتور جان كیل " (Jon Kyl) نماینده جمهوری‌خواهان از آریزونا، "محسن سازگارا " (Moshen Sazegara) ضد انقلاب فراری به خارج از كشور مصاحبه شده است.

منبع : http://iranjan.mihanblog.com/post/929طبقه بندی: مقالات، 
برچسب ها: ایران هراسی، ایران اتمی، انرژی هسته ای، ایرانیوم، iranium، مستند ایرانیوم، مستند،
ارسال توسط محمد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
در خودسازی برای ظهور چه كار كرده اید؟پیوند های روزانه
مترجم سایت
امکانات جانبی
لینك ها
abzarak.com

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس